Toto je päť mýtov o vzťahu s mladším mužom. Stretli ste sa s nimi aj vy?

Máte vzťah, v ktorom je váš partner mladší, ako vy? Potom ste sa určite stretli s týmito rečami. Sú to však mýty.

1. Nevydrží a odíde za mladšou
To sa môže stať v prípade, že mu budete stále pripomínať, že ste staršia, a on si časom určite nájde niekoho s menším počtom vrások. A to je fatálna chyba. Muži, ktorí žijú so staršími ženami – a je jedno, či je vekový rozdiel tri roky, alebo sedemnásť rokov – sú s nimi aj preto, že v porovnaní s mladšími, majú zdravé sebavedomie. Neriešia kilo navyše, vedia, že vrásky patria k životu a že celulitída nie je koniec sveta. Ak budete žiť v neustálom strese, že sa na vás vykašle, urobí to. Lebo budete presne taká istá ako mladšie, od ktorých k vám ušiel.
2. Podvedome vo vás hľadá matkumyty
Niektorí premúdrení psychológovia tvrdia, že muž, ktorý udržiava vzťah so staršou ženou, nemá v poriadku puto so svojou matkou. Nepočúvajte tieto hlúposti. Muži, ktorým zlyhal vzťah s matkou, si podvedome hľadajú istú typológiu žien, ich výber nesúvisí s vekom.
3. Jeho rodina vás nikdy neprijme.
Pravda je taká, že čím väčší vekový rozdiel, tým väčší šok na začiatku. Ale keď rodina vidí, že vzťah funguje a ste šťastní, veľmi rýchlo si všetci zvyknú. Len málokedy sú predsudky silnejšie ako láska k dieťaťu a túžba po jeho šťastí, a ak aj predsudky zvíťazia, určite v tom bude viac ako len vašich pár rokov navyše :)
4. Nebudete stačiť jeho sexuálnemu apetítu
Ale no tak. Ak ženu často „bolieva hlava“, nemusí to byť tým, že je frigidná. Ale tým, kto od nej sex chce, však áno. A mladí muži to vedia.
5. Nebude schopný byť vám naozajstnou mužskou oporou
Ďalšia kardinálna hlúposť. Akoby všetci zrelí muži boli chodiacou zodpovednosťou a ženy by sa na nich mohli na sto percent spoľahnúť. Táto schopnosť je v povahe, nie vo veku, tak nepočúvajte kuvičie hlasy, ktoré budú hovoriť opak.

Známe dvojice, kde je žena staršia:
Zdena Studenková a Braňo Kostka: Delí ich 17 rokov a žijú spolu viac ako 22 rokov.
Marie Rottrová a Milan Říha: Je staršia o 16 rokov a tvrdí, že je to jej osudová láska.
Helena Vondráčková a Martin Michal: Dvanásťročný rozdiel neprekáža, sú spolu šťastní dlhé roky.

Horúce novinky

Nechajte si posielať emailom prehľad horúcich noviniek, nových trendov a chutných receptov.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.

Ticketportal.sk