Máte rady narúžované pery? Potom by ste sa mali riadiť líčením podľa tvaru pier!

Upravenú ženu s mejkapom tak akurát, ani nie veľmi slabým a ani nie veľmi výrazným, si všimne azda každý. Máte nesúmerné pery alebo príliš plné a neviete si poradiť s tým, ako by ste ich mali správne nalíčiť? Vyskúšajte naše cenné rady a rúž budete odteraz nosiť každý deň.

Úzke pery
Ani horná, ani spodná pera nie sú obzvlášť výrazné? Nič to. Nachystajte si obľúbený rúž, ceruzku v jeho farbe a lesk na pery. Milimeter nad líniou pier ich obtiahnite ceruzkou, narúžujte a nakoniec zakončite leskom na pery.
Toto nie! Tmavé a matné rúže

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Make-up Atelier Paris Official (@makeupatelierparisofficial),

Plné pery
Horná aj spodná pera sú vyvýšené, väčšie ako bežné pery. Treba teda tmavší rúž, ceruzku a korektor. Naneste korektor, poriadne ho zapracujte, pery obtiahnite ceruzkou pod ich líniou, narúžujte.
Toto nie! Trblietavé rúže a lesky

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa FENTY BEAUTY BY RIHANNA (@fentybeauty),

Bežne tvarované pery
Harmonicky tvarované pery vo vyváženom pomere môžete líčiť, akokoľvek sa vám bude chcieť. Majte vždy po ruke ceruzku v neutrálnej farbe a jednu farebnú, vo farbe vášho obľúbeného rúžu. Ceruzku naneste na celé pery aj kútiky. Aplikujte rúž alebo lesk.
Toto nie! Ceruzka tmavšej farby ako rúž a naopak.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa FENTY BEAUTY BY RIHANNA (@fentybeauty),

Horúce novinky

Nechajte si posielať emailom prehľad horúcich noviniek, nových trendov a chutných receptov.

Pred zadaním e-mailovej adresy si prečítajte pravidlá ochrany osobných údajov a používania cookies. Súhlas na odoberanie noviniek môžete kedykoľvek odvolať.

Ticketportal.sk